شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا

Software Company Ideal Quality Apadana

سال تاسیس: 1390- شماره ثبت: 45024         Since: 2011 - N.:45024   


محصولات نرم افزاری تحت وب، تحت ویندوز، اپلیکیشن، طراحی سایت


Web & windows based software products, application and website design

پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان

98-935-677-5307+


One year free support
+98-935-677-5307

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین


نرم افزار حقوق و دستمزد آپادانا


مدیریت سرمایه یکی از مهمترین وظایف مدیران برجسته است. محاسبات حقوق و دستمزد کارکنان، یکی از وقت گیرترین فعالیت هایی است که همواره با احتمال بروز خطاهای انسانی در جمع آوری اطلاعات کارکرد و محاسبه دقیق حقوق و مزایای پرسنل همراه بوده است. حقوق و دستمزد از آیتم های مهم و حساس هر سازمانی می باشد که آماده شدن صحیح و درست و به موقع فیش حقوقی برای مسئولین و کارمندان اهمیت زیادی دارد.

محاسبه حقوق و مزایا پرحجم و گسترده است، علاوه بر آن واحدهای اقتصادی ملزم می باشند تا اطلاعاتی از حقوق و دستمزد و مزایای مربوطه را به دستگاههای ذیربط همچون وزارت دارایی و سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات ارسال نمایند. درنتیجه موارد فوق استفاده از یک سیستم منظم و دقیق برای محاسبه حقوق و دستمزد اجتناب ناپذیر است. به نحوی که اطلاعات لازم را به سرعت و به موقع جمع آوری و مبلغ صحیح قابل پرداخت به هر یک از کارکنان را محاسبه کند.

نرم افزار حقوق و دستمزد آپادانا با ئسترسی به اطلاعات کامل افراد از جمله قرارداد و حکم کارگزینی محاسبات مربوط به دستمزد و حقوق را انجام می دهد.

نرم افزار حقوق و دستمزد آپادانا امکان اتصال به نرم افزار ثبت حضور و غیاب و نرم افزار حسابداری آپادانا را دارد و در دو نسخه تحت وب (آنلاین) و تحت ویندوز به صورت تک کاربره و تحت شبکه موجود می باشد.
چرا نرم افزار حقوق و دستمزد آپادانا؟

- جلوگیری از اشتباهات محاسباتی حقوق، بیمه

- محاسبه سریع حقوق و دستمزد

- امکان طراحی و مدیریت هر نوع شیفت کاری

- تسهیل گری در چابک سازی سازمان و تصمیم گیری

سیستم حقوق و دستمزد، سیستم حقوق دستمزد pdf، آموزش حقوق و دستمزد، مثال حقوق و دستمزد، حقوق و دستمزد چیست، حقوق و دستمزد 1401، تحقیق در مورد حقوق و دستمزد pdf، صفر تا صد حقوق و دستمزد pdf دانلود رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد، قیمت نرم افزار حقوق و دستمزد، دانلود نرم افزار حقوق و دستمزد، دانلود نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان اندروید، نرم افزار حقوق و دستمزد چیست، نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین، دانلود رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد در اکسل