شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا

Software Company Ideal Quality Apadana

سال تاسیس: 1390- شماره ثبت: 45024         Since: 2011 - N.:45024   


محصولات نرم افزاری تحت وب، تحت ویندوز، اپلیکیشن، طراحی سایت


Web & windows based software products, application and website design

پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان

98-935-677-5307+


One year free support
+98-935-677-5307

قوانین و مقررات سایتقوانین و مقررات سایت

شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کابران ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره همراه، نام و ... اشاره نمود. لازم به ذکر است تمام مکاتبات شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا از طریق ایمیل و شماره همراهی که مخاطب در پروفایل خود ثبت می‌کند صورت می‌گیرد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده مخاطب می‌باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند.


لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مخاطبان فراهم آورد.

1- قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.

2-ایجاد وبسایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد .

3- مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ سازمان/شرکت/شخص بوده و شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت شما ندارد.

4- خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت (کپی رایت و مالکیت معنوی) هستند. مطالب و موضوعات وب‌سایت (از جمله نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، لوگوها و ویس‌ها) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین‌المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند. شما بدون اجازه کتبی این شرکت مجاز به پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم نمی باشید.

5- عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت می باشد .