شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا

Software Company Ideal Quality Apadana

سال تاسیس: 1390- شماره ثبت: 45024         Since: 2011 - N.:45024   


محصولات نرم افزاری تحت وب، تحت ویندوز، اپلیکیشن، طراحی سایت


Web & windows based software products, application and website design

پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان

98-935-677-5307+


One year free support
+98-935-677-5307

نرم افزار ارسال پیام کوتاه


نرم افزار ارسال پیامک آپادانا


با وجود معرفی انواع روش های تبلیغاتی، ارسال پیام کوتاه و استفاده از نرم افزارهای پیام رسان اینترنتی همچنان جایگاه خود را در تبلیغات و ارتباطات روزمره حفظ نموده اند. هنوز خیلی از مردم ترجیح می دهند با همین پیامک های ساده متنی به تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند تا درگیر شبکه های اجتماعی نشوند.

یکی از مهمترین راه های جذب و رضایتمندی مشتریان برقراری ارتباط موثر با آنها می باشد ، یکی از موارد مهم و کم هزینه در برقراری ارتباط ، پنل ها و برنامه های نرم افزاری ارسال و دریافت پیامک می باشد. در صورتی که کسب‌وکارتان نیاز به بازاریابی پیامکی دارد یا تعداد پیام‌های ارسالی شما برای مشتری بالاست، برنامه نرم افزاری ارسال پیامک آپادانا گزینه مناسبی برای شما می باشد.

امروزه روش های متعدد بازاریابی جهت دسترسی هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان وجود دارد، نرم افزار پیامکی آپادانا نیز یکی از بهترین نرم افزارهای آنلاین و بروز در زمینه تبلیغات می باشد. باتوجه به نرخ 80 درصدی مطالعه پیامک ها توسط مخاطبان می توان به بازاریابی پیامکی توسعه کسب و کار و ارتباط با مشتریان و مخاطبان حساب نمود، ارسال پیام کوتاه نسبت به سایر روش های بازاریابی موفقیت بیشتری خواهد داشت. با استفاده از نرم افزار ارسال پیامک آپادانا می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی و تبلیغ کنید

با استفاده از امکاناتی که در این برنامه نرم افزاری تعریف شده است، حساب پیامک ها، ذخیره شماره های تلفن همراه در چارچوب گروههای مختلف به راحتی قابل انجام می باشد. امکان اتصال برنامه نرم افزاری پیام کوتاه با برنامه نرم افزاری حسابداری آپادانا وجود دارد.این برنامه نرم افزاری تحت ویندوز بوده و به صورت تک کاربره و تحت شبکه قابل فعال سازی می باشد.

پیش از خرید نرم افزار، با دموی رایگان، هر چه بیشتر با نرم افزار آشنا شوید.
چرا نرم افزار ارسال پیامک آپادانا؟

ارسال پیامک تبلیغاتی یک راه‌حل تجاری برای کسب‌ و کارهایی است که قصد دارند دایره فعالیت شان را گسترش و به مشتریان خود دسترسی داشته باشند و به صورت تک به تک پیشنهاد خود را به آنها ارائه دهند. راه‌اندازی نرم افزار پیامکی به معنای ایجاد کانالی برای دستیابی به مشتریان در سراسر ایران است. با این کار با افزایش آگاهی از برند در ذهن افراد، مردم را هرچه بیشتر با خدمات و محصولات خود آشنا می کنید و محصولات جدید فروشگاه خود را می فروشید. کسب‌وکار شما هر ابعادی که دارد بازاریابی پیامکی می‌تواند شما را با صرف کمترین هزینه به خواسته‌هایتان برساند.
کمک پیامک به کسب و کارها

با بکارگیری نرم افزار ارسال پیامک آپادانا و استفاده از امکانات آن ، تمرکز نیروی های انسانی خود را روی کارهای دیگر منعطف کنید و ارتباط با مشتریان را به ما بسپارید.

- ارسال پیامک به مشتریان شرکتها

- ارسال پیامک اطلاع رسانی به والدین دانش آموزان مدارس

- ارسال پیام های امنیتی برای سیستم های امنیتی

- ارسال پیامک گروهی لیست قیمت محصولات و خدمات به نمایندگان شرکت

- اعلام قیمت محصولات جدید به مشتریان

- اعلام جلسات کاری از طریق ارسال پیام کوتاه

- ارسال اس ام اس نوروز, پیام تبریک و تهنیت به مناسبت های خاص

- انجام نوبت دهی

- نظرسنجی پیامکی برای محصولات

- اعلام نمرات دانشجویان و دانش آموزان با نرم افزار ارسال اس ام اس

- انجام مسابقه

- دریافت پیشنهادات و انتقادات از طریق دریافت پیامک

- اعلام سررسید چک ها و اقساط مشتریانارسال پیام کوتاه کم هزینه، ساده ولی موثر

پیام کوتاه در همه گوشی های تلفن همراه قابل نمایش می باشد و فرقی هم نمی کند که مدل گوشی قدیم یا جدید باشد. بود و نبود اینترنت در ارسال پیامک تفاوتی ایجاد نمی کند و فقط بایستی سیم کارت آنتن دهی کند تا آن پیامک دریافت شود. شما می توانید پیامک را به دورترین نقاط کشور به راحتی و سرعت ارسال کنید اما اگر بخواهید یک بروشور تبلیغاتی را ارسال کنید نیاز به طراحی بروشور و چاپ و پست می باشد. شبکه های اجتماعی نیز گزینه مناسبی برای تبلیغات می باشند، ولی سرعت پایین نت و فیلتر شدن پیام رسان ها باعث می شوند تا در انتخاب آنها برای سرمایه گذاری تبلیغاتی کمی جانب احتیاط نگه داشته شود.

تعداد کلماتی که برای ارسال پیام تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند، با توجه به محدودیت های ارسال پیامک محدود بوده و شما بایستی از جملات کوتاه و تاثیر گذار برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنید، یعنی مختصر، مفید و کوتاه! که خود برگ برنده تبلیغات پیامکی نسبت به سایر رقبای تبلیغاتی خود می باشد.

سامانه ارسال پیام کوتاه، سامانه ارسال پیامک رایگان، ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک انبوه، تست ارسال پیامک رایگان، پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام، پنل ارسال پیامک بهترین نرم افزار ارسال پیام طولانی، نرم افزار ارسال پیامک رایگان، نرم افزار ارسال پیامک گروهی اندروید، دانلود برنامه ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک به تعداد زیاد، برنامه ارسال پیامک انبوه رایگان، نرم افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر، نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت